Náš projekt a návod na používanie
 

Vítajte, kde chodite radšej nakupovať ? do malého obchodíku či veľkého SUPERMARKETU kde je veľa obchodov a Vy si môžete vyberať ?

Vaša spokojnosť a úspešnosť pri výbere toho správneho zájazdu alebo pobytu pre Vás je aj naším cieľom. Aby ste z našich stránok získali tie informácie, ktoré potrebujete, a našli tú správnu dovolenku pre Vás a Vašich blízkych, pripravili sme pre Vás tento návod na používanie


Projekt www.najdovolenka.eu  je SUPERMARKET dovoleniek, pobytov a ubytovania, tiež tu nájdete letecké výlety a veľa dobrých rad...

Úvodná stránka

Úvodná stránka je vstupnou bránou do sveta zájazdov a dovoleniek Na túto stránku sa dostanete rôznymi spôsobmi, najmä však priamym zadaním adresy www.najdovolenka.eu do Vášho internetového prehľadávača alebo pri vyhľadávaní zájazdov a dovoleniek v internetových vyhľadávačoch. Pokiaľ sa už nachádzate na niektorej z našich podstránok, na úvodnú stránku sa dostanete kliknutím hore na uvodná stránka alebo na slogan stránky pod hlavičkou stránky
Úvodná stránka www.najdovolenka.eu Vám ponúka:
Hlavnú navigáciu, formou menu vľavo na stránke, pomocou ktorej sa môžete ľahko zorientovať v našej ponuke zájazdov pobytov a dovoleniek, Last minute ponuke, plavbách či exotike a poznávacích zájazdov (na doplnení ponuky priebežne pracujeme, ďakujeme za pochopenie)
Vyhľadávač zájazdov a dovoleniek, ktorý sa nachádza v pravej časti stránky. Aj pomocou tohto vyhľadávača môžete začať vyhľadávať zájazd, a to tak že pomocou záložiek v ľavej časti vyhľadávača vyberiete kategórie, ktore chcete vyhľadávať. Následne Vaše vyhľadávanie môžete špecifikovať aj ďalšími kritériami, akými sú výber krajiny či lokality, cena dovolenky, miesto odletu/odchodu, spôsob dopravy, kategória hotela. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že čím viac kritérií vyhľadávania zadáte, tým presnejšie výsledky Vám budeme vedieť zobraziť, avšak zobrazená ponuka bude o to užšia. Vyhľadávanie zájazdov a dovoleniek spustíte kliknutím na tlačidlo „Hľadať“kde prejdete na stránku partnerskej spoločnosti -najväčší on-line predajca dovoleniek a zájazdov
Odkazy na stránky kde sú dôležité informácie o ceste, počasí a iné...
Aktuálne špeciálne ponuky a akcie, ktoré sú na hlavnej stránke zobrazené pomocou reklamných upútavok. V prípade, že Vás niektorá z aktuálnych ponúk na hlavnej stránke zaujme, kliknutím na danú ponuku sa dostanete na podstránku s ďalšími informáciami o ponuke alebo priamo na možnosť rezervácie.
Čoskoro aj Prihlásenie a odber newslettera, prostredníctvom ktorého Vám budeme pravidelne zasielať nielen aktuálne špeciálne ponuky, výhodné ceny, ale aj informácie o novinkách na našej stránke či súťažiach. Pre prihlásenie sa na odber newslettra zadajte, prosím, Vašu emailovú adresu do bieleho políčka vo vrchnej časti stránky a kliknite na poplatkov pre danú lokalitu. Výber lokality uskutočníte kliknutím na názov lokality alebo na tlačidlo „Vybrať“ vedľa danej lokality.
Veríme, že Vaš výber dovolenky, welness pobytu či ubytovania a rezerváciu u naších partnerov sa Vám podarilo úspešne ukončiť. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte.
Ak ste s našou ponukou, cenami a možnosťou online rezervácie u naších partnerov spokojní, povedzte o nás Vašim známym. Ak nie, povedzte o prípadných problémoch či nedostatkoch nám. Ďakujeme.
Privítame všetky vaše podnety a informácie o vašej skúsenosti s projektom www.najdovolenka.eu, vrátane upozornení na prípadne nesprávnu funkčnosť - prosíme, adresujte nám ich na nižšie uvedený kontakt: pobyty.dovolenky@gmail.com
 

      ZMLUVNÉ PODMIENKY CESTOVNEJ AGENTURY

I. Úvod
Cestovná agentúra GOOD IMPACT-Ing Jozef Jankaj  IČO 33603987, DIČ 1024401114, prevádzkuje web www.najdovolenka.eu,na tomto webe prevádzkuje reklamné služby pre Affilliate partnerov a zaoberá sa predajom pobytov a autorizovaným predajom zájazdov cestovných kancelárií prostredníctvom internetu. S jednotlivými hotelmi a cestovnými kanceláriami má cestovná agentúra uzatvorené zmluvy o predaji pobytov a zájazdov.
Spolupracujeme s cestovnými kanceláriami, ktoré sú poistené proti úpadku.
II. Objednávka pobytu alebo zájazdu
Každý zákazník si môže objednať ľubovoľný z pobytov a zájazdov ponúkaných partnerskými hotelmi a cestovnými kanceláriami, zákazník si môže prípadne objednáť aj viac zájazdov ako možnosť náhrady za prvý požadovaný zájazd. V prípade, že nedôjde k inej dohode alebo ak zákazník v poznámke objednávky sám neurčí prioritu objednávok, cestovná agentúra rezervuje zájazdy podľa došlého poradia a pri prvej úspešnej rezervácii činnosť rezervovania ukončí.
Cestovná agentúra si vyhradzuje právo odmietnuť objednávky, ktoré neobsahujú správne kontaktné údaje-telefónne číslo, e-mail, sú neúplné, alebo rozporuplné a to aj bez odpovede zákazníkovi. Cestovná agentúra si tiež vyhradzuje právo na opravu prípadných nepresností, ktoré môžu vzniknúť pri ručnom prepise informácii o zájazde.
Cestovná agentúra si vyhradzuje právo odmietnuť zákazníka, ktorý opakovane zasiela objednávky neúplne alebo nesprávne vyplnené alebo také, z ktorých je zrejme že sú vyplnené s vedomím, že zájazd si zákazník neobjedná. Taktiež môže cestovná agentúra odmietnuť zákazníka, ktorý už v minulosti nezaplatíl zálohu alebo čiastku po potvrdení rezervácie alebo nezaslal späť podpísanú cestovnú zmluvu bez udania důvodu v dohodnutom termíne.

III. Vybavenie objednávky – rezervácia a cestovná zmluva
Po prijatí objednávky z formulára vykoná cestovná agentúra rezerváciu zájazdu v hoteli alebo organizujúcej cestovnej kancelárii. V prípade, že to nie je možné, cestovná agentúra kontaktuje zákazníka telefonicky, prostredníctvom e-mailu alebo správou SMS.
Pri úspešnej rezervácii pobytu alebo zájezdu u cestovnej kancelárie zasiela cestovná agentúra zákazníkovi vyplnenú cestovnú zmluvu k jej podpisu a pokyny k zaplateniu zálohy na zájazd, respektíve plnej úhrady za zájazd prostredníctvom e-mailu, prípadne faxu či ako poštovnú zásielku.
Cestovná agentúra nie je zodpovedná za následky spôsobené uvedením chybných údajov pri vyplnení cestovnej zmluvy. Súčasne odovzdáva při zájazdoch osobne, prostredníctvom e-mailu, alebo zasiela ako poštovnú zásielku zákazníkovi Všeobecné zmluvné podmienky danej cestovnej kancelárie a doklad o poistení danej cestovnej kancelárie proti úpadku.
Zákazník je povinný zaslať podpísanú zmluvu obratom do cestovnej agentúry. Termíny pre platbu zálohy alebo doplatku při zájazdoch určuje organizujúca cestovná kancelária, tieto sú pre zákazníka záväzné a cestovná agentúra nenesie zodpovednosť za následky vyplývajúce z oneskorenej platby (zo strany cestovnej kancelárie môže dôjsť ku stornu rezervácie alebo zájazdu).
Cestovná zmluva sa stáva záväznou v okamihu zaplatenia zálohy. Originál cestovnej zmluvy cestovná agentúra zasiela poštou na adresu, ktorú uvedie zákazník na tento účel.

IV. Platba za zájazd
Za bežné zájazdy, ktoré sú objednané viac ako 30 kalendárnych dní pred uskutočnením zájazdu, zaplatí zákazník spravidla 50% z jeho plnej ceny. Následne potom najneskôr 30 kalendárnych dní pred jeho uskutočnením doplatí zostatok sumy do plnej ceny zájazdu.
Zájazdy typu Last Minute a zájazdy objednávané menej ako jeden kalendárny mesiac pred uskutočnením zájazdu hradí zákazník jednorázovo v plnej výške ceny zájazdu na účet cestovnej agentúry, prípadne priamo na účet danej cestovnej kancelárie.
Zákazník berie na vedomie, že pri zakúpení Last Minute zájazdu môže vo výnimočných prípadoch nastať situácia, že cestovná kancelária organizujúca zájazd rezerváciu nepotvrdí. V takomto prípade sa cestovná zmluva nepovažuje za uzatvorenú a klient má nárok na vrátenie všetkých už uhradených platieb. Nemá však nárok na náhradu škody.
V. Cestovné doklady
Potrebné doklady, napr. vouchery, letenky a pod., obdrží zákazník od cestovnej agentúry alebo danej cestovnej kancelárie. Spôsob obdržania závisí na termíne a na krajine, ktorú chce zákazník navštíviť.
Pokyny na cestu cestovnej kancelárie sa spravidla posielajú týždeň pred odchodom Letenky môžu byť odovzdané až pred odletom na letisku.
VI. Zájazdy na vyžiadanie
U niektorých zájazdov je nutné vyžiadať zájazd najskôr u tamojšieho partnera danej cestovnej kancelárie (hotel v zahraničí a podobne). V takomto prípade je cestovná agentúra oprávnená požadovať podľa podmienok danej cestovnej kancelárie zálohu vo výške až 100% ešte pred rezerváciou zájazdu, ktorá pri úspešnej rezervácii je ihneď záväznou a vzťahujú sa na ňu hneď storno podmienky danej cestovnej kancelárie.
V prípade neúspešnej rezervácie sa záloha vždy vracia v plnej výške, záloha sa nevracia, ak si zákazník vyberie iný zájazd.
VII. Storno podmienky a reklamácie
Na storno podmienky a reklamácie sa vzťahujú Všeobecné obchodné podmienky poskytovateľa pobytu alebo danej cestovnej kancelárie, u ktorej bol zájazd rezervovaný a zaplatený.
Cestovná agentúra si môže účtovať manipulačný poplátok, no neúčtuje žiadne storno poplatky ani nevybavuje reklamácie, ktoré sa netýkajú priamo sprostredkovania služieb.
Reklamácie ktoré sa týkajú pobytov alebo zájazdov vybavuje poskytovateľ pobytu alebo zájazdu.

 

Otázky a odpovede

Cena

a nie je Vaša cena vyššia ako ke´d si objednám priamo dovolenku ?

Re:Cena

Nie, cenové kalkulácie predajcov dovoleniek, pobytov a leteniek počitajú s proviziami za reklamu. Priamým nákupom im trochu zvyšite zisk, no cena je rovnaka...

Pridať nový príspevok

Zarob si na šperky, dovolenky a wellnes pobyty, návod najdeš na www.webporadca.eu

                    PRIDAJTE SA K MILIONOM ĽUDÍ A SPRAVTE SI MODERNÝ WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

                                             

                      ÚVODNÁ STRÁNKA, KDE NAJDETE NAJVIAC PONUK