Wellness pobyty a wellness hotely na Slovensku 2013

Je  samozrejme to isté až na to že wellness pobyt, by mal byť lacnejší ako je bežná cena za ubytovanie, teda je to vlastne akciový pobyt vo wellness hoteli. Cena závisí aj od doby pobytu vo wellness hoteli. Čim dlhší pobyt tým nižšia cena v prepočte na jednú noc. Ďalšiu zľavu môžete ziskať ak sa na wellness pobyt vyberiete s priateľmi. Čim viac osôb si objedná pobyt vo wellness hoteli tým väčšiu zľavu Vám vybavime.
Atraktívne miesta s tipmi na oddych a upevnenie zdravia Vás zlákajú na oddých plný wellnessu a zdravého spôsobu života, pretože „pojem wellness“ je koncepcia životného štýlu, človeka ako celok – teda zdravej stravy a pohybu podporujúcej harmóniu tela, ducha a duševnú pohodu, usilujúca sa o predĺženie života a zvýšenie jeho kvality.
V blahodarných „svetoch wellnesu“ hotely svojich hostí rozmaznávajú podľa chute a samozrejme aj sumy za wellness pobyt. K tomu prispievajú okrem luxusného prostredia aj s láskyplnou starostlivosťou zariadených izieb a relaxačných oáz V každom dobrom wellness hoteli sa o Vás prirodzene starajú odborne vzdelaní zamestnanci, športoví tréneri, maséri a kozmetičky, ktorí sa postarajú o to, aby ste sa počas pobytu v každom smere aktivizovali, uvoľnili a motivovali.

Wellnes pobyt  ma telo ozdraviť zvonku aj z vnutra.

Vaše telo si cez wellness pobyt musí dopriať len to najlepšie. Vo wellness hoteloch si vyberajte práve preto vyváženú, chutnú, nezaťažujúcu stravu. Kvalitné wellness hotely ponukajú čerstvú, biologicky vypestovanú a hodnotnú – a samozrejme šetrne pripravenú, vyhovujúcim najvyšším nárokom doby. V bohatej ponuke – najdete všetko od specialit po chuťovky pre maškrtný jazyček. Rozdielne potreby si vyžadujú rozdielnu ponuku. Ak absolvujete wellness pobyt s deťmi možete im prave tu ukazať vzor a dať si mrkvový šalatík ako predjedlo.

Wellness hotely ponúkajú zábavu aj relax

Wellness hotely sa pravidelne posudzujú podľa prísnych zdravotníckych kritérií. Každý z nich si však udržal svoju špecifickú atmosféru a znaky, od mimoriadnych kúpeľných zariadení a ponuke kompetentných športových centier až po špecifiká estetickej chirurgie – ponuka každého z nich si udržiava stále vysokú a špecifickú úroveň.

Najlepšie wellness pobyty na Slovensku,

Ak si chcete užiť wellness pobyt bez dlhšieho cestovania, alebo lacný wellness pobyt cez predlžený vikend, mame aj na Slovensku viac ako 40 wellness hotelov rozných kategorií a vybavenia wellnes sveta..Od základného bazena a sauny až po saunové svety s 10 saunami a virivými bazenmi Z väčšiny regionov sa da dostať do najbližšieho do 2 hodin autom. Keďže pomaly konči hlavná sezona dovoleniek a záujem sa presuva na wellness pobyty je dobre si takyto pobyt vybrať a rezervovať aspoň 2-3 týždne dopredu. Cenová ponuka wellness hotelov na Slovensku začina na 20 Eur za noc pre dospelú osobu a konči okolo 100 Eur. Pri dlhších pobytoch na 3 noci a viac mate možnosť najsť aj lepšiu akciovu cenu. Ak sa chystate na wellness pobyt na Slovensku aj s menšími deťmi je lepšie z dôvodov že rodinné izby sú v menšom počte si takyto pobyt rezervovať ešte skôr  ako bežný. Tiež v zime  stupa záujem o wellness pobyty, ktoré majú blizko lyžovanie alebo lyžiarské středisko.

Pobyt vo väčšine z týchto hotelov možete najsť u nášho partnera RELAXOS, kde si možete prečitať aj recenzie hotelov

Medzi najnavštevovanejšie wellness hotely na Slovensku patria :

• Wellness Hotel Chopok ****
• Hotel  Kaskády **** Sliač
• Hotel Permon Podbanske ****

  Hotel Grandhotel Bellevue****Starý Smokovec Výsoké Tatry
  Hotel Aphrodite****Rajecké teplice
• Hotel Kontakt Stara Lesna ****
• Hotel Borovica **** Štrbské pleso
• Hotel Mountain View **** Poprad
• Residence Hotel****Donovaly
• Hotel Seasons *** Poprad
• Wellness Hotel Patince ****
• Hotel Diplomat **** Rajecké Teplice
• Hotel Eufória *** Nová Lesna
• Hotel Atrium *** Vysoké Tatry
• Hotel Sitno ***
• Hotel Senec ****
• Hotel BW Tulipán ****Tatr. Lomnica
• Hotel SOREA Sĺňava ***
• Hotel SOREA Titris Odborár ***
• Hotel SOREA Baník ***
• Hotel SOREA SNP ***
• Hotel SOREA Regia ***
          Penzión U Mlynárky***Dudince

 

Ako si rezervovať a vybrať kúpeľné a wellness pobyty ?

Chcete sa ubytovať v kúpeľoch, alebo sa osviežiť na wellness pobyte, ale neviete, kde sa to oplatí? Kde Vám poskytnú tú Vašu službu, čo práve potrebujete a v akej cene? Navštivte stránky RELAXOS, při  rezervácií ubytovania ponúkajú rôzne  možnosti.
Kúpele
Vyberte si kúpeľné ubytovanie podľa krajiny, či už na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku alebo Slovinsku, alebo podľa jednotlivých kúpeľov s výberom miest. Alebo chcete byť ubytovaní v určitom prostredí? Vyberajte z ponuky mestské, vidiecke, klimatické, minerálne, termálne, radónové a iné kúpele či kúpaliská.

 

Čo a kde v ktorých kupeľov  liečiť?

Trpíte alergiou alebo Vás otravujú neurologické problémy? Jedným kliknutím si vyberte z ponuky druhov pobytov ako rekondičné, ozdravovacie či wellness pobyty, pobyty na liečbu pohybového ústrojenstva, onkologických chorôb, obličiek, kardiovaskulárnych problémov a iných neduhov. Každý druh pobytu obsahuje popis služieb a procedúr pre jednotlivé liečebné pobyty v každom hoteli či liečebnom zariadení.
Wellness hotely
Hľadáte troj či päťhviezdičkové hotely či ubytovanie s iným ratingom?

Databáza wellness hotelov všetkých kategórií Vám poskytuje výber podľa krajiny, mesta, štandardu či prostredia:
- na Slovensku
- v Česku
- Poľsku
- Maďarsku
- Rakúsku
- Slovinsku.

 

Akciové ponuky

Prečo nevyužiť aj aktuálne akciové ceny či ponuky? Vyberte si kúpele alebo aquaparky v ponuke miest s akciami na Slovensku a v Česku. Zvoľte si relax pobyt alebo  wellness pobyt alebo liečbu neurologických či onkologických chorôb. Prezrite si zoznam aktuálnych akciových ponúk ubytovania a relaxujte.


Ake kúpele a pobyty  ponuká Relaxos

Najširšia ponuka wellness v strednej Európe
vyberte si z viac ako 250 ubytovacích zariadení a 1500 pobytov v 6 krajinách
Garancia najnižšej ceny
ušetrite a kúpte si kúpeľný alebo wellness pobyt za najlepšie ceny
Jednoduché vyhľadávanie a porovnanie
hľadajte a porovnávajte produkty podľa rôznych kritérií
Profesionálne callcentrum
Ak niečomu nerozumiete kontaktujete  operátorov, ktorí radi poradia a vybavia individuálne požiadavky
Rýchle vybavenie objednávky
rezervujte online, Vašu objednávku vybavia obratom

TOP miesta  pre pobyty na Slovensku

Kúpele Bardejov, Kúpele Brusno, Kúpele Číž, Kúpele Dudince, Kúpele Nimnica, Kúpele Nový Smokovec, Termálne kúpalisko Patince, Kúpele Piešťany, Podbanské, Kúpele Rajecké Teplice, Kúpele Sklené Teplice, Kúpele Sliač, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Turčianske Teplice, Kúpele Vyšné Ružbachy,

Typy pobytov

Kúpeľné/Liečebné pobyty:
Duševné choroby/poruchy, Choroby obehového ústrojenstva, Choroby pohybového ústrojenstva, Choroby tráviaceho ústrojenstva,
Rekondičné pobyty:
Ozdravovacie, Alergia, Antistresové, Bolesti chrbta, Detoxikačné pobyty
Relaxačné a Wellness pobyty: City break, Lyžiarske a športové, Redukčné alebo pobyty na chudnutie, Romanticke alebo pobyty pre dvoch, skrašľovacie pobyty a wellness pobyty. Rodinné alebo pobyty pre rodiny s deťmi
Sezónne pobyty: Jarné, Letné pobyty, Jesenné pobyty, , Silvestrovské pobyty, Vianočné pobyty a zimné pobyty

Najvyhľadavanejšie prostredie sú :Aquaparky, Horské strediska, Klimatické kúpele,  Minerálne kúpele, Termálne kúpaliská a Termálne kúpele

 Najväčší vyber pobytov a hotelov

 

 

Zarob si na šperky, dovolenky a wellnes pobyty, návod najdeš na www.webporadca.eu

                    PRIDAJTE SA K MILIONOM ĽUDÍ A SPRAVTE SI MODERNÝ WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

                                             

                      ÚVODNÁ STRÁNKA, KDE NAJDETE NAJVIAC PONUK