Wellness pobyt alebo wellness hotel ?

Je samozrejme to iste, až na to že wellness pobyt, by mal byť lacnejší ako je bežná cena za ubytovanie vo wellness hoteli, teda je to vlastne akciový pobyt vo wellness hoteli. Cena závisí aj od doby pobytu vo wellness hoteli. Čim dlhší pobyt tým nižšia cena v prepočte na jednú noc. Ďalšiu zľavu môžete ziskať ak sa na wellness pobyt vyberiete s priateľmi. Čim viac osôb si objedná pobyt vo wellness hoteli tým väčšiu zľavu Vám vybavime.
Atraktívne miesta s tipmi na oddych a upevnenie zdravia Vás zlákajú na oddých plný wellnessu a zdravého spôsobu života, pretože „pojem wellness“ je koncepcia životného štýlu, človeka ako celok – teda zdravej stravy a pohybu podporujúcej harmóniu tela, ducha a duševnú pohodu, usilujúca sa o predĺženie života a zvýšenie jeho kvality.


V blahodarných „svetoch wellnesu“ hotely svojich hostí rozmaznávajú podľa chute a samozrejme aj sumy za wellness pobyt.

 

K tomu prispievajú okrem luxusného prostredia aj s láskyplnou starostlivosťou zariadených izieb a relaxačných oáz V každom dobrom wellness hoteli sa o Vás prirodzene starajú odborne vzdelaní zamestnanci, športoví tréneri, maséri a kozmetičky, ktorí sa postarajú o to, aby ste sa počas pobytu v každom smere aktivizovali, uvoľnili a motivovali.
Wellnes pobyt ma telo ozdraviť zvonku aj z vnutra.
Vaše telo si cez wellness pobyt musí dopriať len to najlepšie. Vo wellness hoteloch si vyberajte práve preto vyváženú, chutnú, nezaťažujúcu stravu. Kvalitné wellness hotely ponukajú čerstvú, biologicky vypestovanú a hodnotnú – a samozrejme šetrne pripravenú, vyhovujúcim najvyšším nárokom doby. V bohatej ponuke – najdete všetko od specialit po chuťovky pre maškrtný jazyček. Rozdielne potreby si vyžadujú rozdielnu ponuku. Ak absolvujete wellness pobyt s deťmi možete im prave tu ukazať vzor a dať si mrkvový šalatík ako predjedlo.


Wellness hotely na SLovensku ponúkajú zábavu aj relax


Wellness hotely  sa vo svete aj na Slovensku pravidelne posudzujú podľa prísnych zdravotníckych kritérií. Každý z nich si však udržal svoju špecifickú atmosféru a znaky, od mimoriadnych kúpeľných zariadení a ponuke kompetentných športových centier až po špecifiká estetickej chirurgie – ponuka každého z nich si udržiava stále vysokú a špecifickú úroveň.

 

  Čim viac osôb si objedná pobyt vo wellness hoteli tým väčšiu zľavu Vám vybavime.  INFO a ponuka na úvodnej stránke

 

Zarob si na šperky, dovolenky a wellnes pobyty, návod najdeš na www.webporadca.eu

                    PRIDAJTE SA K MILIONOM ĽUDÍ A SPRAVTE SI MODERNÝ WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

                                             

                      ÚVODNÁ STRÁNKA, KDE NAJDETE NAJVIAC PONUK