Prenájom chaty na východnom slovensku ponuka veľa možnosti a výhodné ceny

Ak hľadate prenájom chaty na romantický vikend alebo oslavu na východnom slovensku, najlepšiou možnosťou s dobrým výberom chat je zemplinská šírava. Je sice vzdialená 70 km od Košíc ale da sa to autom absolvovať za hodinku a pri viacdennom pobyte to nie je veľká položka. Na druhej strane je tu najväčší vyber a v blizkosti sú viaceré služby ako  vnutorné bazeny, bowling, stolný aj klasický tenis atď.

Prenájom chaty na šírave nie je problem stačí si vybrať ponuka pozostava z malých drevených chatiek až po luxusné pre 10 a viac osob. Najlepšie je hľadať niekoľko dní alebo aspoň týždeň před pobytom. Prenajom chaty na širave Vám vieme zabezpečiť. Ceny za prenájom chaty na širave sa pohybujú od 7 do 15 Eur za osobu alebo od 30 do 100 Eur za objekt na noc. Vyhodnejšie sú pobyty na 2 a viac nocí hlavne kôli upratovaniu a kureniu.

Prenájom chaty na širave je možné dohodnuť aj telefonický a prevodom z účtu zaplatiť zálohu. Na prenájom sú chaty na širave v strediskách Primestská, Medvedia Hora, Luč, Kamenec a Klokočov. Prenájom chaty na širave je možné dohodnuť aj na dlhšiu dobu niekoľko týždňov a užívať si krásnu prírodu. Z okolia širavy je autom do Michaloviec cca 10 minut. K veľkým výhodam prenajmu chaty na širave patrí možnosť relaxu v hotelových bazenoch hotelov Juliana, Vojenská zotavovňa, Poštar a Chemes, kde sa môžete aj stravovať.

pre viac informácií ohľadom prenájmu chaty na východnom slovensku volajte 0907 535 928,   0915 967280 alebo pište na pobyty.dovolenky@gmail.com   

viac info a FOTOGRAFIE 

 

Zarob si na šperky, dovolenky a wellnes pobyty, návod najdeš na www.webporadca.eu

                    PRIDAJTE SA K MILIONOM ĽUDÍ A SPRAVTE SI MODERNÝ WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

                                             

                      ÚVODNÁ STRÁNKA, KDE NAJDETE NAJVIAC PONUK