Ako si rezervovať a vybrať kúpeľné alebo wellness pobyty ?

Chcete sa ubytovať v kúpeľoch, alebo sa osviežiť na wellness pobyte, ale neviete, kde sa to oplatí ? Kde Vám poskytnú tú Vašu službu, čo práve potrebujete a v akej cene? Navštivte stránky RELAXOS, pri rezervácií ubytovania ponúkajú rôzne možnosti.
 

Kúpele

Vyberte si kúpeľné ubytovanie podľa krajiny, či už na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku alebo Slovinsku, alebo podľa jednotlivých kúpeľov s výberom miest. Alebo chcete byť ubytovaní v určitom prostredí? Vyberajte z ponuky mestské, vidiecke, klimatické, minerálne, termálne, radónové a iné kúpele či kúpaliská.
Čo kde liečiť?
Trpíte alergiou alebo Vás otravujú neurologické problémy? Jedným kliknutím si vyberte z ponuky druhov pobytov ako rekondičné, ozdravovacie či wellness pobyty, pobyty na liečbu pohybového ústrojenstva, onkologických chorôb, obličiek, kardiovaskulárnych problémov a iných neduhov. Každý druh pobytu obsahuje popis služieb a procedúr pre jednotlivé liečebné pobyty v každom hoteli či liečebnom zariadení.
 

Wellness hotely

Hľadáte troj či päťhviezdičkové hotely či ubytovanie s iným ratingom? Databáza wellness hotelov všetkých kategórií Vám poskytuje výber podľa krajiny, mesta, štandardu či prostredia:
- na Slovensku
- v Česku
- Poľsku
- Maďarsku
- Rakúsku
- Slovinsku.
Akciové ponuky
Prečo nevyužiť aj aktuálne akciové ceny či ponuky? Vyberte si kúpele alebo aquaparky v ponuke miest s akciami na Slovensku a v Česku. Zvoľte si relax pobyt alebo wellness pobyt alebo liečbu neurologických či onkologických chorôb. Prezrite si zoznam aktuálnych akciových ponúk ubytovania a relaxujte.

 

 

Zarob si na šperky, dovolenky a wellnes pobyty, návod najdeš na www.webporadca.eu

                    PRIDAJTE SA K MILIONOM ĽUDÍ A SPRAVTE SI MODERNÝ WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

                                             

                      ÚVODNÁ STRÁNKA, KDE NAJDETE NAJVIAC PONUK